Nezaradené

GIGI kozmetika

Gigi Cosmetic Laboratories založil v Tel Avive ,v r. 1957 prof. Eliezer Landau, izraelský vedec – farmakológ a biochemik. Od založenia sa spoločnosť zaoberá výskumom, vývojom a výrobou vysokokvalitnej profesionálnej dermokozmetiky ,ktorá ponúka komplexnú luxusnú starostlivosť založenú na najnovších objavoch modernej farmakológie, dermatológie, biológie a kozmetológie.
    Za posledné polstoročie urobila spoločnosť GIGI významný pokrok v oblasti kozmetológie a expandovala do celého sveta. Dnes pracujú s touto profesionálnou dermokozmetikou v inštitútoch krásy a na pracoviskách estetickej medicíny či dermatológie v 60 krajinách napr. v Nemecku, Španielsku, Japonsku, USA, Anglicku, Nórsku, Švajčiarsku, Holansku, Francúzku a pod.
    Gigi Cosmetic Laboratories už  60 rokov využíva tisícročné tajomstvá orientálnej medicíny, aromaterapie, fytoterapie a najnovšie medicínske biotechnológie, ktorých výsledkom je dnes viac ako 400 dermokozmetických prípravkov. Gigi nie je len kozmetika, ale filozofia komplexnej starostlivosti o celé telo, kde je aj najjednoduchšia procedúra rituálom krásy.

Aké sú charakteristické črty GIGI Cosmetic Laboratories? 

  • Úzka spolupráca Gigi Cosmetic Laboratories s farmaceutickou spoločnosťou Perrigo umožňuje, aby spoločnosť Gigi ako prvá používala inovatívne aktívne ingrediencie, ktoré boli schválené pre použitie v dermokozmetických prípravkoch. 
  • Dermokozmetika je vyrábaná v izraelskej farmaceutickej továrni AGIS, kde sa na výrobu požívajú rovnaké postupy, požiadavky na bezpečnosť, sterilitu a kvalitu ako pri výrobe liečiv. 
  • Kontrolu kvality vykonávajú najprestížnejšie dermatologické kliniky na svete. Potvrdením sú aj certifikátky kvality GMP, FDA a ISO 9001.
  • Vďaka jedinečným aktívnym ingredienciám je Gigi Cosmetic Laboratories unikátna a takmer nevyhnutná pri riešení kožných problémov. 
  • Všetky produkty sú biokompatibilné. 
  • Gigi Cosmetic Laboratories ponúka širokú škálu prípravkov – viac ako 400 určených pre profesionálnu starostlivosť o pleť i telo a pre domácu starostlivosť. Prípravky sú vzájomne kombinovateľné, čo umožňuje vytvoriť širokú škálu profesionálnych programov podľa individuálnych potrieb klientov. 
  • Od roku 1990 spoločnosť spĺňa normy Európskej únie, americké a izraelské normy pre výrobu a kontrolu. 
  • Obaly sú z recyklovateľného materiálu a prípravky nie sú testované na zvieratách.

Gigi Cosmetic Laboratories znamená dôveryhodnosť, profesionalitu, dôveru, bezpečnosť, účinnosť, inováciu, lojalitu.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...